Dom z dużym ogrodem przy powstającym parku | Reda Betlejem
Reda Pokaż na mapie ›
Dodane: Wtorek, 12 Maj, 2026 05:25
849 000 zł
11171 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:76 m2
- Liczba pokoi:4 pokoje
- Rynek:Pierwotny
- Rok budowy:2018
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 849 000 zł / 11171 zł/m2
Opis oferty
Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej kameralnych i dynamicznie rozwijających się części Redy – Betlejem.Nieruchomość usytuowana jest przy spokojnej ul. Azaliowej, w bezpośrednim sąsiedztwie powstającego parku oraz terenów zielonych Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia z szybkim dostępem do Trójmiasta, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku.
Najważniejsze informacje:
powierzchnia domu: 76,5 m²,
ogród o powierzchni ok. 250 m²,
2 prywatne miejsca parkingowe,
dodatkowy parking dla gości,
ogrzewanie podłogowe,
dwufunkcyjny piec gazowy.
Funkcjonalny układ pomieszczeń
Parter:
Przestronna strefa dzienna obejmująca salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem do ogrodu. Dodatkowo na tym poziomie znajduje się toaleta oraz praktyczny schowek pod schodami.
Piętro:
Trzy ustawne sypialnie oraz komfortowa łazienka z prysznicem.
Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających wygodnej przestrzeni do pracy zdalnej.
Lokalizacja
Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej położenie. Kameralna, ślepa uliczka gwarantuje ciszę i bezpieczeństwo, a bezpośrednie sąsiedztwo lasu zapewnia dostęp do licznych terenów spacerowych i tras rowerowych.
W najbliższej okolicy znajdują się:
przystanek autobusowy Reda Konwaliowa – ok. 700 m,
stacja SKM Reda Pieleszewo – ok. 1,8 km,